Esenyurt / İSTANBUL

07:00 - 22:00

Cam Balkon Sistemleri

Balkon, teras, bahçe vb bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle tozdan ve ısı yalıtımı noktasında bir çok faydası görülmektedir. Alüminyum doğrama ile birlikte güzel projelendirildiği zaman bir çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 
  • Her mekana uyumlu, kullanımı son derece pratik ve uygun fiyatları ile katlanır, sürme ve giyotin cam balkonda en iyi çözümlerin adresiyiz.

 

  • Kolay ve güç gerektirmeyen son derece pratik olan cam balkon sitemleri aynı zamanda bulunduğu alana dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.

 

  • Alan kaplamaz, soğuk havayı engeller, rüzgardan ve tozdan uygulanan alanı korumaktadır. Teraslar için, evlerin balkonları ve ticari işletmelerin dış mekanları için son derece uygun ve kullanışlıdır.
 

Cam Balkon Sisteleri Çeşitleri

Sürmeli Cam Balkon; sistemleri katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yana kayar cam balkon panellerden oluşur. Panellerin katlanarak değil ray üzerinde yana doğru sürülerek otomatik kapı gibi açılmasıdır.

Katlanır Cam Balkon; Dışarıdan gelebilecek toz parçaları, gürültü ve sesler, ağaç yaprakları, alerjik polenler, sinek , böcek, haşere gibi istenmeyen durumlardan korunma sağlar. Balkonunuzu temiz tutup, ısı yalıtımı noktasında katkı sağlar.

Giyotinli Cam Balkon;Giyotinli cam sistemi, motorlu ve uzaktan kumandalı olarak hareket eden sisteme sahip sistemdir. Kalın dişli kayışlar ve motor sistemi ile cam paneller aşağı yukarı hareket eder.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri; katlanır cam balkon sistemleri arasında jaluzili ve lüx seri olması sebebiyle öne çıkan modelde üstün yalıtım ve sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır. Güvenlikli çocuk kilit sistemi sayesinde düşme risklerini minimum düzeyde tutmaktadır.
Kuzey cephedeki konutların kaplamaları ve yüksek katlardaki balkonlar için uzun ömürlü üstün yalıtım imkânı vermektedir.

Jaluzili Cam Balkon Sistemleri; güneş ışıklarından korumak için hazırlanan sistem balkon sistemi ile cam kanadın altının, üstünün veya ortasının bir bölümünü kapalı hale getirilebilir. Kendinden jaluzili cam balkon sisteminin camları ve profilleri için de farklı renkler tercih edilebilir. Camlar 8 mm veya 10 mm temperli olarak uygulanabilmektedir. Seçenek olarak da şeffaf, mavi, bronz, füme ve yeşil camları seçilebilir. Büyük kanatlarda 8 mm temperli cam kullanmak yüksek oranda esnemeye sebep olacaktır.